Rządowa Tarcza Antyinflacyjna.

Od 1 lutego 2022r. do 31 marca 2024r. obowiązuje 0% VAT na podstawowe produkty spożywcze. 

Szanowni Klienci,
informujemy, że zamówienia świąteczne przyjmujemy do dnia 24.03.2024r.
W zamówieniu prosimy podać preferowaną datę dostawy - bez tej informacji, będziemy realizować wysyłkę w kolejności wpłynięcia zamówień.
Rekomendujemy złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej, ponieważ zwiększa to prawdopodobieństwo dostępności wszystkich produktów, a także dostawy przed świętami.

 

Potrzebujesz najwyższej jakości, świeżego mięsa. U nas otrzymasz to czego poszukujesz. Mięsne potrawy to podstawa zdrowej oraz zbilansowanej diety, a to pozwala na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Mięso

Co więcej, mięso jest gwarantem spełnienia zapotrzebowania na białko oraz wartości odżywcze, jakie przejawia ludzki organizm. Polska kuchnia praktycznie opiera się na mięsie, dlatego jest to główny składnik wszystkich tradycyjnych potraw w naszym kraju, ale i we wszystkich innych zakątkach świata. Mięso można spożywać w różnej w formie i poddawać obróbce termicznej – gotowanie, pieczenie lub smażenie, a to wszystko pozwala na eksperymentowanie w każdej kuchni. Kluczem jest, by mięso pochodziło z pewnego źródła, ponieważ daje nam to gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl