O firmie

Nasza filozofia

Dbamy o to, aby wszystko co wychodzi od nas było smaczne, ale i zdrowie.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli mieć dostęp do najwyższej jakości wyrobów mięsnych, a nasz sklep internetowy ma to ułatwić. Nieustannie rozwijamy się, a także rozbudowujemy ofertę o nowe produkty, abyś mógł zapewnić swojej rodzinie aromatyczne i zdrowe wyroby mięsne.

Prosto z serca Roztocza

Nasz zakład zlokalizowany jest w Hedwiżynie w województwie lubelskim. Pracujemy i mieszkamy w samym sercu Roztocza – w okolicy Roztoczańskiego Parku Narodowego. Funkcjonujemy jako rodzinna firma już od 30 lat. Działalność rozpoczął nasz śp. tata – Andrzej Wasąg. To właśnie on tchną w ten pomysł pasję i poświęcił jej wiele pracy. Na tym malowniczym terenie pracujemy nad produkcją wysokiej jakości wyrobów, bazując na tradycyjnych recepturach i mięsie najwyższej klasy.

Szczegółowe informacje o naszej firmie znajdziesz na: www.wasag.pl.

Chcesz poznać ofertę i zasmakować naszych wędlin ekologicznych? Zajrzyj na: https://wedliny-ekologiczne.pl/

 

Sklep prowadzony jest przez firmę:

Zakład Mięsny Wasąg sp.j.

Hedwiżyn 118

23-400 Biłgoraj

NIP: 918 216 14 74

W myśl ustawy o Ochronie Danych Osobowych informujemy, iż Administratorem Państwa  danych osobowych jest Zakład Mięsny Wasąg sp.j. z siedzibą w Hedwiżynie 118 (PNA: 23-400 Biłgoraj), NIP: 9182161474. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do założenia konta klienta oraz złożenia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dane przechowywane były w sposób bezpieczny, a przekazywane tylko w celu umożliwiającym realizację zamówień. Natomiast informacje przesyłane do Państwa newsletterem w szczególności dotyczą atrakcyjnych dla klienta promocji, ewentualnych zmian organizacyjnych na sklepie internetowym, bądź informacji o nowych produktach, a więc są to informacje korzystne dla klientów, nie są jednocześnie uciążliwe ze względu na częstotliwość wysyłki. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności (zakładka w dole strony).

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl