Współpraca

Odbiorcy hurtowi

Chętnie podejmujemy współpracę ze sklepami mięsnymi i wędliniarskimi na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego. Jeśli chcesz sprawić, aby w Twojej okolicy dostępne były nasze produkty, dołożymy wszelkich starań, aby było to możliwe.

Jesteśmy w stanie zapakować oraz porcjować produkty wedle Twoich potrzeb. Jeśli zwiążemy się dłuższą współpracą, zapewnimy nasze wsparcie pod kątem marketingowym. Nam także zależy na tym, aby produkty te dobrze sprzedawały się w Twoim sklepie. Przekażemy wszelkie informacje jak rozpocząć, a także jakie produkty i w jakich ilościach zamówić na początek.

Jeżeli Twój sklep posiada już zaopatrzenie w postaci naszych wyrobów mięsny, to bardzo cieszymy się z tego powodu. Twoi klienci z pewnością będą zadowoleni z ich smaku oraz najwyższej jakości.

Horeca

Posiadasz swój własny Hotel? Jesteś szefem kuchni w restauracji, a może managerem kawiarni lub miejsca, gdzie można dobrze zjeść? Możemy zostać Twoim dostawcą wysokiej jakości mięs i wędlin. Jesteśmy zrobić naprawdę wiele, aby sprostać Twoim wymaganiom.

Już sama Twoja obecność na tej stronie świadczy, że prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, iż przy standardowych porcjach dań, różnica kosztów poniesiona przez Ciebie w przypadku wykorzystania wysokiej jakości mięsa nie będzie dotkliwa, jednak w smaku różnica będzie zauważalna.

Ponadto, jesteśmy w stanie na Twoje indywidualne życzenie wyciąć każdy element mięsna, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Dajemy gwarancję tego, że dostarczane przez nas mięso i wędliny są zawsze świeże.zamowienia@wasag.pl
84 686 02 01 wew. 20

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl